Powłoka ceramiczna Łódź

Niejeden właściciel auta, chciałby, żeby jego pojazd wyglądał jak nowy zarówno zaraz po jego zakupie, jak i wiele lat po. Ze względu na restrykcyjne normy ekologiczne, wiele lakierów samochodowych cechuje też coraz to mniejsza trwałość. Odpowiedzią na to okazuje się powłoka ceramiczna. Łódź - właśnie w tym mieście prowadzimy serwis, gdzie dokonamy kompleksowej pielęgnacji Twojego pojazdu, a także zabezpieczymy jego elementy przed nieestetycznymi zarysowaniami, ubytkami czy starzeniem się.

Nakładanie powłoki ceramicznej - Łódź

Ich zadaniem jest nie tylko poprawa wyglądu Twojego auta, ale także zapewnienie zabezpieczenia lakieru, dzięki któremu będzie się świetnie prezentować na długie lata. Pojazd mechaniczny to w końcu inwestycja długoterminowa, warto więc zadbać nie tylko o to, aby pozostawał sprawny, ale również posiadał wysokie walory estetyczne. Ceramika na lakier samochodowy to jeden z najskuteczniejszych sposobów na przedłużenie jego doskonałego wyglądu. Powłokę nakładamy przy użyciu specjalistycznych narzędzi.

Powłoka ceramiczna – cena

Dla wielu kierowców oraz właścicieli samochodów, nie bez znaczenia jest cena wykonywanej przez nas usługi. Zastanawiasz się, jaki jest koszt nałożenia powłoki ceramicznej? Zabezpieczenie tego rodzaju kosztuje w granicach 1200 zł do 4500 zł. Cena zależy między innymi od wielkości powierzchni, a także typu lakieru, który zostanie pokryty. Jest to jednak inwestycja, która może bardzo Ci się opłacić, nierzadko lakierowanie mocno porysowanego auta może kosztować Cię o wiele więcej!

Ceramiczna powłoka lakieru samochodowego - nakładamy ją z najwyższą precyzją

Ten rodzaj zabezpieczenia jest bardzo trwały, a także cechuje się wysoką odpornością na zarysowania. Co więcej, zapewnia wieloletnią ochronę, dzięki czemu wiesz, że nawet po intensywnej eksploatacji, po długim czasie, Twój samochód pozostanie tak samo doskonały, jak w momencie nałożenia ochrony w naszym serwisie. Karoseria zyska blasku, przez co auto będzie świetnie prezentowało się zarówno na drodze, jak i na parkingu.

Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje

Nie jesteś pewien, jak Twój samochód będzie wyglądał po nałożeniu przez nas odpowiedniej ochrony? W takim razie koniecznie zobacz galerię zdjęć, w której przedstawiliśmy doskonale wypielęgnowane auta naszych dotychczasowych klientów. Ten rodzaj zabezpieczenia poprawia prezencję pojazdu, co podniesie jego cenę, kiedy będziesz chciał go sprzedać.

Facebook Yotube Instagram info|zadbaneauto.pl| title="Napisz do nas"|adres e-mail|