Folie ochronne Kraków

folie ochronne Kraków

Zarówno do pojazdów osobowych, jak i dostawczych proponujemy oklejanie aut folią, która doskonale zabezpiecza lakier samochodowy przed powstawaniem na jego powierzchni rys, a także jeszcze wielu innych nieestetycznie wyglądających śladów. Atutem tego rodzaju ochrony są jej samoregeneracyjne właściwości. Pod wpływem ciepła, czy to pochodzącego z promieni słonecznych, czy strumienia ciepłej/gorącej wody zarysowania same się zasklepiają. Folia na lakier samochodowy to nowoczesna technologia, która już teraz może doskonale chronić karoserię w Twoim aucie.

Auto Detailing Spa Kraków - Umów wizytę

Folie ochronne z zadbaneauto.pl Kraków

Naklejaniem tego rodzaju zabezpieczenia zajmujemy się w naszym warsztacie na obrzeżach Krakowa. Oferowana u nas ochrona lakieru samochodowego to doskonały pomysł szczególnie dla pojazdów dostawczych, tak aby nie utracić ich walorów estetycznych. Dzięki nim nie musisz się martwić, że coś się stanie podczas pakowania czy rozpakowywania towaru. Zachowanie odpowiedniej ochrony auta, szczególnie w przypadku pojazdów służbowych, jest istotne ze względu na wartości promocyjne, jakie niosą grafiki, które się na nich znajdują. Folia na lakier samochodowy sprawia, że karoseria pozostaje nieuszkodzona, gładka, nie ma nieestetycznych rys i innych śladów.

Oklejanie samochodów Kraków - zalety folii ochronnych PPF

Jeśli zastanawiasz się, czy tego rodzaju zabezpieczenie lakieru auta widać - to nie. Jest ono praktycznie niewidoczne, trzeba bardzo blisko podejść, aby zauważyć różnicę między naturalnym odcieniem koloru, a tym po nałożeniu naszej folii.

Karoseria to nie jedyne elementy Twojego auta, które można okleić za pomocą naszego zabezpieczenia samochodowego. Chroni ona nie tylko lakier, ale można także za jej pomocą zabezpieczyć klosze lamp. Jest to wskazane ze względu na to, że mogą one ulegać zarysowaniom i innym uszkodzeniom, szczególnie podczas szybkiej jazdy. Spokojnie jednak, jej naklejanie nie ma żadnego wpływu na oświetlenie drogi, nadal reflektory będą zapewniały odpowiedni poziom jasności, szczególnie podczas nocnych podróży.

Folie samochodowe Kraków - okleimy Twoje auto fachowo

W naklejaniu tego rodzaju zabezpieczenia, na różne elementy Twojego pojazdu, najważniejsza jest precyzja i dokładność. Nie można pozwolić, aby pod materiał dostało się powietrze, w innym przypadku może to negatywnie wpłynąć na estetykę lakieru, a także pozostałych elementów zabezpieczonych za pomocą PPF. Zapraszamy do skorzystania z szerokiego wyboru usług, jakie wykonujemy w naszym warsztacie auto detailingowym. Nie tylko zakładamy PPF na karoserię, ale także wykonujemy szeroką gamę innych zadań, które mają za zadnie przywrócić Twój pojazd do pełni świetności. Z nami możesz cieszyć się jazdą bez strachu o to, że karoseria zostanie zarysowana i będzie źle się prezentować. Nie czekaj, już teraz przyjedź do naszego warsztatu w Krakowie.

Facebook Yotube Instagram info|zadbaneauto.pl| title="Napisz do nas"|adres e-mail|