Diamentowa ochrona – idealny sposób na trwałe zabezpieczenie lakieru samochodowego

Nasze oddziały znajdziecie Państwo w miastach: Bydgoszcz, Piaseczno, Katowice, Kraków, Marki, Rzeszów, Łódź i Warszawa.

Wokół zabezpieczeń lakieru narosło bardzo wiele mitów, niestety niskiej jakości produkty oraz brak profesjonalnego podejścia przez wielu wykonawców psuje obraz detailingu. Jak więc dobrze zabezpieczyć lakier samochodowy? To stosunkowo proste: należy przede wszystkim odpowiednio przygotować powierzchnię lakierniczą i zastosować markową powłokę ceramiczną. Diamentowa ochrona lakieru to wielowarstwowa powłoka ochronna biorąca nazwę od naszego flagowego produktu Diamond 9H. Dodatkowo wzmocniona warstwą hydrofobową NanoX, jest sprawdzonym rozwiązaniem w naszych warunkach drogowych i klimatycznych.

W sieci zadbaneuato.pl przykładamy wagę do detali i jakości wykonania, dlatego po wizycie w naszych pracowniach Państwa samochód nie tylko będzie wyróżniał się diamentowym połyskiem, przykuwając uwagę innych kierowców, ale dłużej pozostanie czysty, a jego pielęgnacja stanie się znacznie łatwiejsza.

Diamentowa ochrona lakieru – recepta na zabezpieczenie i nienaganny wygląd Państwa auta

Diamentowa ochrona lakieru jest gwarancją zarówno głębokiego połysku, jak i zwiększonej odporności na zarysowania. O powierzone nam samochody dbamy równie pieczołowicie jak o własne, jest to powód, dla którego zaufały nam nie tylko gwiazdy show-biznesu, ale i kolekcjonerzy wyjątkowych pojazdów. Zebrane przez dziesięć lat referencje zarówno od osób prywatnych, jak i ekskluzywnych Salonów Samochodowych, to wyróżnienie, ale również wielkie zobowiązanie, aby stale utrzymywać najwyższy poziom usług.

Zapraszamy do naszych oddziałów w Piasecznie, Markach, Krakowie, Bydgoszczy, Katowicach, Warszawie i Łodzi, aby dołączyć do rzeszy usatysfakcjonowanych Klientów.