Detaling w Zadbane Auto – profesjonalna pielęgnacja samochodów

Działamy, w takich miastach jak: Bydgoszcz, Piaseczno, Katowice, Kraków, Marki, Łódź, Rzeszów i Warszawa.

Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Marki, Piaseczno, Rzeszów, Warszawa, Łódź – kierowcy w każdym z tych miast darzą nas olbrzymim zaufaniem. Pracowaliśmy na nie latami, wykonując profesjonalne usługi detailingowe dla kilku tysięcy pojazdów każdego roku.

Najwyższej klasy detaling zapewniają nasi wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Co ważne w zadbaneauto.pl używamy tylko i wyłącznie profesjonalnych środków pielęgnacyjnych z najwyższej półki, dlatego oferowane przez nas usługi to gwarancja pełnego zadowolenia.

Detaling full service - profesjonalna renowacja lakieru w połączeniu z ekstremalnymi powłokami ochronnymi

W Zadbane Auto stawiamy tylko na sprawdzone produkty i technologie, dzięki czemu każdemu autu zapewniamy idealny połysk oraz ochronę przed rysami , jak również oksydację. Pojazd będzie lśnić na drodze niczym diament w salonie jubilerskim. Gwarantujemy, że detaling nabierze dla Państwa zupełnie nowego znaczenia.

Serdecznie zapraszamy do naszych pracowni w całej Polsce.

Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Marki, Piaseczno, Rzeszów, Warszawa, Łódź – we wszystkich punktach można skorzystać z pełnego wachlarza usług detailingowych. Każdy rodzaj lakieru zaczynając od akrylowego, przez metalizowany i perłowy, a kończąc na matowym otrzyma dedykowaną diamentową ochronę, która będzie chronić go przez lata, zapewniając nienaganny wygląd.