Zadbane Auto – ceramiczna ochrona lakieru samochodowego i dużo więcej

Bydgoszcz, Piaseczno, Katowice, Kraków, Marki, Łódź, Rzeszów i Warszawa – w tych miastach znajdziesz nasze oddziały.

Zadbane Auto oferuje istne samochodowe SPA. Ceramiczna ochrona lakieru samochodowego zapewnia nie tylko krystaliczny połysk karoserii, ale chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, agresywnymi środkami chemicznymi używanymi do zimowej konserwacji dróg oraz zabrudzeniami organicznymi i ropopochodnymi, które negatywnie wpływają na lakier. Ceramiczne powłoki Diamond 9H utwardzają również w znacznym stopniu lakier zwiększając jego odporność na zarysowania.

Przez ostatnie 10 lat zdobyliśmy zaufanie bardzo wielu klientów, bardzo to doceniamy i zawsze podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem do każdego powierzonego nam samochodu. Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści posiadają doświadczenie, które pozwala zmierzyć się z każdym detailingowym wyzwaniem. Ceramiczna ochrona lakieru samochodowego w naszym wykonaniu to idealny przepis na zabezpieczenie i głęboki połysk. Zabłyśnij na drodze, zaserwuj swojemu autu wyjątkowy wygląd.

Bydgoszcz, Piaseczno, Katowice, Kraków, Marki, Łódź, Rzeszów i Warszawa – w każdym z tych miast posiadamy oddział, który kompleksowo zajmie się detailingiem Państwa samochodu. Zafunduj swojemu autu odrobinę luksusu.

Bez wątpienia ceramiczna ochrona lakieru samochodowego jako usługa powinna znaleźć się na liście życzeń każdego kierowcy, dbającego o swój samochód. Zapraszamy do naszych pracowni, aby zobaczyć na własne oczy efekt jaki możemy osiągnąć dzięki zaawansowanej technologii i ekskluzywnym kosmetykom samochodowym.